Tarihçe     Misyon Vizyon     Üretim Tesisimiz     İhracat     Sertifikalarımız     Markalarımız     İnsan Kaynakları     Kilometre Taşları  


KURUMSAL / İnsan Kaynakları
 

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

İnsan kaynakları temel politikamız; Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek, çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat ve katkı sağlayan sistem ve uygulamalarla, onların motivasyonları, iş tatmini ve mutlulukları ile birlikte verimliliği arttırmaktır.

İnsan kaynakları hedeflerimiz; işe ve işyerine uygun kişileri tespit ederek, kalifiye adayların istihdamını sağlamak, çalışanlarının kişisel gelişimlerine öncülük ederek, eğitim faaliyetlerine katılmalarını sağlamaktır.

Çalışanlara potansiyellerini ve yeteneklerini kullanma fırsatı vererek; güvenilir, duyarlı, etik değerlere bağlı, yenilikçi, girişimci, katılımcı, dinamik, analitik ve kavramsal düşünce gücüne sahip, takım çalışması yatkın, özellikler taşıyan bireyler için çalışması ayrıcalık olan ve çalışanların bir numaralı tercihi olan bir firma olmayı hedeflemektedir.

 

Dolduracağınız başvuru formunuz şirketimizde açık pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvuru bilgi bankamıza eklenecektir.


İŞ BAŞVURU FORMU